SP400-0.009-00-90
Číslo produktu DigiKey
BER217-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SP400-0.009-00-90
Popis
THERM PAD 21.84MMX18.8MM GRAY
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tepelná podložka Šedá 21,84mm x 18,80mm Obdélníkový
Kategorie
Materiál
Silikonová pryž
Výrobce
Bergquist
Podkladová vrstva, nosič
Skleněné vlákno
Řada
Barva
Šedá
Balení
Hromadné balení
Tepelná odolnost
1,40°C/W
Stav součásti
Aktivní
Tepelná vodivost
0,9W/m-K
Využití
TO-218, TO-220, TO-247
Skladovatelnost
12 měsíců
Typ
Podložka, Fólie
Začátek skladovatelnosti
Datum výroby
Tvar
Obdélníkový
Úložná/chladicí teplota
41°F ~ 86°F (5°C ~ 30°C)
Obrys
21,84mm x 18,80mm
Základní číslo produktu
Tloušťka
0,0090" (0,229mm)