SP400-0.007-00-51
Číslo produktu DigiKey
BER205-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SP400-0.007-00-51
Popis
THERM PAD 17.45MMX14.27MM GRAY
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tepelná podložka Šedá 17,45mm x 14,27mm Obdélníkový
Kategorie
Tloušťka
0,0070" (0,178mm)
Výrobce
Bergquist
Materiál
Silikonová pryž
Řada
Podkladová vrstva, nosič
Skleněné vlákno
Balení
Hromadné balení
Barva
Šedá
Stav součásti
Aktivní
Tepelná odolnost
1,13°C/W
Využití
TO-220
Tepelná vodivost
0,9W/m-K
Typ
Podložka, Fólie
Skladovatelnost
12 měsíců
Tvar
Obdélníkový
Úložná/chladicí teplota
41°F ~ 86°F (5°C ~ 30°C)
Obrys
17,45mm x 14,27mm