VOF-70B-12
Číslo produktu DigiKey
179-VOF-70B-12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VOF-70B-12
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 70W
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
VOF-70B-12 Modely
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
87%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,24" V (101,6mm x 50,8mm x 31,6mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
12V
Proud - výstup 1
5.84 A