VOF-50B-24
Číslo produktu DigiKey
179-VOF-50B-24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VOF-50B-24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VOF-50B-24 Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
89%
Balení
Nosič
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,05" V (101,6mm x 50,8mm x 26,6mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, EN, FCC, IEC, SIQ, TUV, UL
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
55024; 55032 třída B; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Proud - výstup 1
2.1 A