VMS-450B-54-CFS
Číslo produktu DigiKey
179-VMS-450B-54-CFS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VMS-450B-54-CFS
Popis
AC/DC CONVERTER 54V 448W
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 54V 100 ~ 240VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VMS-450B-54-CFS Modely
Kategorie
Aplikace
Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
92%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,83" D x 3,15" Š x 1,60" V (148,1mm x 80,0mm x 40,6mm)
Napětí - vstup
100 ~ 240VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, EN, IEC, TUV, UL
Napětí - výstup 1
54V
Standardní číslo
55011 třída B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Proud - výstup 1
8.3 A