VIBLSD1-S24-S15-SIP je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Bel Power Solutions
Skladem : 35
Katalogový list
Similar
Bel Power Solutions
Skladem : 53
Katalogový list
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 15V 67mA 22,8V - 25,2V Vstup
VIBLSD1-S24-S15-SIP
Číslo produktu DigiKey
179-VIBLSD1-S24-S15-SIP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VIBLSD1-S24-S15-SIP
Popis
DC DC CONVERTER 15V 1W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
VIBLSD1-S24-S15-SIP Modely
Kategorie
Výkon (W)
1 W
Mfr
Izolační napětí
1 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Vlastnosti
SCP
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
73%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
22,8V
Pouzdro
Modul 6-SIP, 4 přívody
Napětí - vstup (max)
25,2V
Velikost / rozměry
0,77" D x 0,24" Š x 0,40" V (19,6mm x 6,0mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
67mA