VHB50W-Q48-S3R3
Číslo produktu DigiKey
179-VHB50W-Q48-S3R3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VHB50W-Q48-S3R3
Popis
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V 10A 18V - 75V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VHB50W-Q48-S3R3 Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
78%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 9-DIP, 1/2 Brick
Napětí - vstup (min)
18V
Velikost / rozměry
2,40" D x 2,28" Š x 0,50" V (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (max)
75V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
EN, UL
Proud - výstup (max)
10A
Standardní číslo
60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1
Výkon (W)
50 W