VFB600-D24-S28
Číslo produktu DigiKey
179-VFB600-D24-S28-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VFB600-D24-S28
Popis
DC DC CONVERTER 28V 600W
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 28V 21,5A 18V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VFB600-D24-S28 Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
90%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Celý brick
Napětí - vstup (min)
18V
Velikost / rozměry
4,60" D x 2,40" Š x 0,50" V (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
UL
Proud - výstup (max)
21,5A
Standardní číslo
Výkon (W)
600 W