V7812-500
Číslo produktu DigiKey
179-V7812-500-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V7812-500
Popis
DC DC CONVERTER 12V 6W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Náhradní lineární regulátor DC/DC převodník 1 Výstup 12V 500mA 15V - 32V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
V7812-500 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
500mA
Mfr
Výkon (W)
6 W
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Vlastnosti
OTP, SCP
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Náhradní lineární regulátor
Účinnost
95%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
15V
Pouzdro
Modul 3-SIP
Napětí - vstup (max)
32V
Velikost / rozměry
0,46" D x 0,30" Š x 0,40" V (11,6mm x 7,5mm x 10,2mm)