ULP40-1348
Číslo produktu DigiKey
179-ULP40-1348-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ULP40-1348
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 40W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 85 ~ 264VAC, 390VDC Vstup
Modely EDA/CAD
ULP40-1348 Modely
Izolační napětí
4.242 kV
Řada
Účinnost
85%
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
3,00" D x 2,00" Š x 0,75" V (76,2mm x 50,8mm x 19,1mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC, 390VDC
Napětí - výstup 1
48V
Proud - výstup 1
830 mA