ULP40-1230
Číslo produktu DigiKey
179-ULP40-1230-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ULP40-1230
Popis
AC/DC CONVERTER 30V 40W
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 30V 85 ~ 264VAC, 390VDC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ULP40-1230 Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
4.242 kV
Řada
Účinnost
85%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
3,00" D x 2,00" Š x 0,97" V (76,2mm x 50,8mm x 24,7mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC, 390VDC
Schvalovací agentura
CB, CE, cUL, NEMKO, UL
Napětí - výstup 1
30V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
1.33 A