SWI60-24-E-P5
Číslo produktu DigiKey
179-SWI60-24-E-P5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SWI60-24-E-P5
Popis
AC-DC, 24 VDC, 2.50 A, SW, WALL-
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24V 60 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Pevný nůž Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SWI60-24-E-P5 Modely
Kategorie
Příkon naprázdno
210mW
Výrobce
Bel Power Solutions
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Evropa
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 9,5mm
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Pevný nůž
Vstupní konektor
CEE 7/16
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,74" D x 1,40" Š x 2,14" V (95,0mm x 35,5mm x 54,4mm)
Napětí - výstup
24V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup (max)
2,5A
Standardní číslo
Výkon (W)
60 W