SRBC-10A2A0G
Číslo produktu DigiKey
507-1390-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRBC-10A2A0G
Popis
DC DC CONVERTER 0.75-5V 50W
Standardní dodací lhůta výrobce
59 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 0,75 ~ 5V 10A 8,3V - 14V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRBC-10A2A0G Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
10A
Mfr
Výkon (W)
50 W
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Nosič
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, SCP, UVLO
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Neizolovaný modul PoL
Účinnost
95%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (min)
8,3V
Pouzdro
Modul 7 SMD
Napětí - vstup (max)
14V
Velikost / rozměry
1,30" D x 0,53" Š x 0,32" V (33,0mm x 13,5mm x 8,1mm)