SDI65-24-UD-P5
SDI65-24-UD-P5
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI65-24-UD-P5
Číslo produktu DigiKey
179-SDI65-24-UD-P5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDI65-24-UD-P5
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24V 65 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SDI65-24-UD-P5 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Polarizace
Kladný střed
Výrobce
Bel Power Solutions
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 9,5mm
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
59" (1,50m)
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
4,53" D x 2,09" Š x 1,50" V (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Napětí - výstup
24V
Standardní číslo
C22,2 č. 60950-1; 55024; 55032 třída B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Proud - výstup (max)
2,71A
Hmotnost
0,684lbs (310,26g)
Výkon (W)
65 W
Základní číslo produktu
Příkon naprázdno
210mW (max.)