PRC60-48-S12
Číslo produktu DigiKey
179-PRC60-48-S12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRC60-48-S12
Popis
DC-DC, ISOLATED, 60 W, 18~75 VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12V 5A 18V - 75V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PRC60-48-S12 Modely
Kategorie
Výkon (W)
60 W
Mfr
Izolační napětí
1.6 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční), Železniční
Balení
Trubice
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
92%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
18V
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
2,00" D x 1,00" Š x 0,41" V (50,8mm x 25,4mm x 10,5mm)
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Proud - výstup (max)
5A