PES1-S5-S24-M-TR
Číslo produktu DigiKey
179-PES1-S5-S24-M-TR-ND - Páska a cívka (TR)
179-PES1-S5-S24-M-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
179-PES1-S5-S24-M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PES1-S5-S24-M-TR
Popis
DC DC CONVERTER 24V 1W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 24V 42mA 4,5V - 5,5V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PES1-S5-S24-M-TR Modely
Kategorie
Izolační napětí
3 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
SCP
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Zastaralé
Účinnost
80%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 8-SMD, 6 přívodů
Napětí - vstup (min)
4,5V
Velikost / rozměry
0,50" D x 0,33" Š x 0,29" V (12,7mm x 8,3mm x 7,3mm)
Napětí - vstup (max)
5,5V
Schvalovací agentura
EN, UL
Napětí - výstup 1
Standardní číslo
55024; 55032 třída A; 60950-1
Proud - výstup (max)
42mA
Základní číslo produktu
Výkon (W)
1 W