PDQ30-Q48-S12-D není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Eaton - Electronics Division
Skladem : 5
Katalogový list
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12V 2,5A 18V - 75V Vstup
PDQ30-Q48-S12-D
Číslo produktu DigiKey
179-PDQ30-Q48-S12-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PDQ30-Q48-S12-D
Popis
DC DC CONVERTER 12V 30W
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
PDQ30-Q48-S12-D Modely
Kategorie
Výkon (W)
30 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
89%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
18V
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,40" V (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Proud - výstup (max)
2,5A