PCM-400-D1224-U
Číslo produktu DigiKey
179-PCM-400-D1224-U-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCM-400-D1224-U
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 24V 200W
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 2 Výstup 12V 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PCM-400-D1224-U Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Účinnost
87%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Univerzální vstup
Počet výstupů
2
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
6,00" D x 4,00" Š x 1,50" V (152,4mm x 101,6mm x 38,1mm)
Napětí - výstup 1
12V
Schvalovací agentura
CB Scheme, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
Napětí - výstup 2
24V
Standardní číslo
55024; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Proud - výstup 1
16.67 A
Základní číslo produktu
Proud - výstup 2
8.33 A