PCM-400-15-U
Číslo produktu DigiKey
PCM-400-15-U-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCM-400-15-U
Popis
AC/DC CONVERTER 15V 220W
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 15V 90 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PCM-400-15-U Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
85%
Balení
Nosič
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
6,00" D x 4,00" Š x 1,50" V (152,4mm x 101,6mm x 38,1mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
Napětí - výstup 1
15V
Standardní číslo
55024; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Proud - výstup 1
14.67 A