MBC40-1024G-2
Číslo produktu DigiKey
179-2807-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBC40-1024G-2
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 40W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MBC40-1024G-2 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
Zdravotnictví
Řada
Izolační napětí
4.242 kV
Balení
Krabice
Účinnost
85%
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové snímání, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,20" V (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Napětí - výstup 1
24V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
1.7 A