LDT960-24
Číslo produktu DigiKey
179-2918-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDT960-24
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 40A
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LDT960-24 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
40A
Výrobce
Bel Power Solutions
Výkon (W)
960W
Řada
Izolační napětí
4.2 kV
Balení
Krabice
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Účinnost
90,5%
Typ vstupu
AC
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
1
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, IP20, Sdílení zatížení
Střídavé napětí - vstup
340 ~ 550VAC (3 fáze)
Velikost / rozměry
5,41" D x 3,15" Š x 5,00" V (137,5mm x 80,0mm x 127,0mm)
Napětí - výstup 1
24V