FNP300-1024G
Číslo produktu DigiKey
179-2390-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FNP300-1024G
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 12V 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Přední strana AC/DC převodníky 2 Výstup 24V 12V 85 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Proud - výstup 2
700 mA
Mfr
Výkon (W)
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Izolační napětí
4 kV
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
86%
Typ
Přední strana
Provozní teplota
0°C ~ 50°C
Počet výstupů
2
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, rozhraní I2C, PFC, dálkové snímání, pohotovostní výstup, univerzální vstup
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Způsob montáže
Montáž do racku
Napětí - výstup 1
24V
Velikost / rozměry
4,00" D x 1,65" Š x 8,50" V (101,6mm x 41,9mm x 215,9mm)
Napětí - výstup 2
12V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
12.5 A