DHP1-3-S12-M
Číslo produktu DigiKey
179-DHP1-3-S12-M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DHP1-3-S12-M
Popis
DC-DC ISOLATED, 1 W, 2.97~3.63 V
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12V 84mA 2,97V - 3,63V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DHP1-3-S12-M Modely
Kategorie
Výkon (W)
1 W
Mfr
Izolační napětí
2 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
82,5%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 8-SMD, 5 přívodů
Napětí - vstup (min)
2,97V
Velikost / rozměry
0,50" D x 0,42" Š x 0,28" V (12,8mm x 10,7mm x 7,0mm)
Napětí - vstup (max)
3,63V
Schvalovací agentura
cURus
Napětí - výstup 1
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
84mA