0ZRB0300FF2B není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 24 662
Katalogový list
Similar
SCHURTER Inc.
Skladem : 1 937
Katalogový list
Similar
SCHURTER Inc.
Skladem : 443
Skladem : 921
Skladem : 614
Skladem : 470
Parametrický ekvivalent
Bel Fuse Inc.
Skladem : 14
Parametrický ekvivalent
Eaton - Electronics Division
Skladem : 473
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 3 A Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
0ZRB0300FF2B
Číslo produktu DigiKey
5923-0ZRB0300FF2BTR-ND - Páska a cívka (TR)
5923-0ZRB0300FF2BCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0ZRB0300FF2B
Popis
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
0ZRB0300FF2B Modely
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
20 mOhms
Výrobce
Bel Fuse Inc.
Odpor po vypnutí (R1) (max)
80 mOhms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Typ
Polymerový
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - max
30V
Pouzdro
Radiální, Disk
Přídržný proud (Ih) (max)
3 A
Velikost / rozměry
0,449" D x 0,118" Š (11,40mm x 3,00mm)
Vypínací proud (It)
6 A
Výška při usazení (max)
0,681" (17,30mm)
Max. proud
40 A
Rozteč přívodů
0,201" (5,10mm)