0685H9150-01
Číslo produktu DigiKey
5923-0685H9150-01TR-ND - Páska a cívka (TR)
5923-0685H9150-01CT-ND - Řezaná páska (CT)
5923-0685H9150-01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0685H9150-01
Popis
FUSE BRD MT 15A 125VAC 32VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 A 125 V AC 32 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
0685H9150-01 Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vypínací proud při jmenovitém napětí
150A
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
13.5
Způsob montáže
Montáž na povrch
Schvalovací agentura
AEC-Q200, cURus
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,062" Š x 0,026" V (3,20mm x 1,58mm x 0,65mm)
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Stejnosměrný studený odpor
0.0026 Ohms