WLS28-2XUV365-570GSQ
Číslo produktu DigiKey
2170-WLS28-2XUV365-570GSQ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WLS28-2XUV365-570GSQ
Popis
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; WINDOW
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Speciální osvětlení Ultrafialová 22,44" (570,0mm) 12 ~ 30VDC Plochý, čirý
Kategorie
Vlastnosti
Kaskádovatelný
Výrobce
Banner Engineering Corporation
Materiál tělesa
Hliník (AI)
Řada
Jmenovitá životnost
75,000h
Balení
Krabice
Provedení koncovky
Konektor (M12)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Barva osvětlení
Ultrafialová
Ochrana proti vniknutí
IP65/67/69K - prachotěsný, Odolný proti vodě, Vodovzdorný
Délka
22,44" (570,0mm)
Typ čočky
Plochý, čirý
Profil (Š x V)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)
Schvalovací agentura
CE, cULus
Napájecí napětí
12 ~ 30VDC