WLS27CW710DSQ
Číslo produktu DigiKey
2170-WLS27CW710DSQ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WLS27CW710DSQ
Popis
WORK LIGHT STRIP 710MM
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Speciální osvětlení Bílá, Studený 27,95" (710,0mm) 12 ~ 30VDC Trubkový, difuzní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
WLS27CW710DSQ Modely
Kategorie
Napájecí napětí
12 ~ 30VDC
Výrobce
Banner Engineering Corporation
Vlastnosti
Kaskádovatelný
Řada
Materiál tělesa
Hliník (AI)
Balení
Krabice
Provedení koncovky
Konektor (M12)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Barva osvětlení
Bílá, Studený
Ochrana proti vniknutí
IP66/IP67/IP69K - prachotěsný, Odolný proti vodě, Vodovzdorný
Světelný tok
2000lm
Typ čočky
Trubkový, difuzní
Délka
27,95" (710,0mm)
Schvalovací agentura
CE, cULus
Profil (Š x V)
1,06" (27,0mm) prům.