WLF12PXRGB900SQP
Číslo produktu DigiKey
2170-WLF12PXRGB900SQP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WLF12PXRGB900SQP
Popis
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 900MM
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Kategorie
Světelný tok při testovacím proudu a teplotě
90lm červená, 165lm zelená, 30lm modrá
Výrobce
Banner Engineering Corporation
Testovací teplota
25°C
Řada
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
12V červená, 12V zelená, 12V modrá
Balení
Hromadné balení
Max. proud
600mA Red, 600mA Green, 600mA Blue
Stav součásti
Aktivní
Sledovací úhel
120°
Typ
LED modul
Vlastnosti
Stmívání, IP66, IP67, IP69K, s konektorem
Barva
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Velikost / rozměry
925,00mm D x 12,80mm Š
Vlnová délka
618nm červená, 520nm zelená, 464nm modrá
Výška
6,40mm