WLF12PXRGB1200SQP
Číslo produktu DigiKey
2170-WLF12PXRGB1200SQP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WLF12PXRGB1200SQP
Popis
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 1200MM
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
WLF12PXRGB1200SQP Modely
Kategorie
Světelný tok při testovacím proudu a teplotě
120lm červená, 220lm zelená, 40lm modrá
Výrobce
Banner Engineering Corporation
Testovací teplota
25°C
Řada
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
12V červená, 12V zelená, 12V modrá
Balení
Krabice
Max. proud
800mA červená, 800mA zelená, 800mA modrá
Stav součásti
Aktivní
Sledovací úhel
120°
Typ
LED modul
Vlastnosti
Stmívání, IP66, IP67, IP69K, s konektorem
Barva
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Velikost / rozměry
1225,00mm D x 128,00mm Š
Vlnová délka
618nm červená, 520nm zelená, 464nm modrá
Výška
6,40mm