WLB32ZC850PBQM
Číslo produktu DigiKey
2170-WLB32ZC850PBQM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WLB32ZC850PBQM
Popis
WORK LIGHT STRIP 850MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Speciální osvětlení Bílá, Studený 33,46" (850,0mm) 90 ~ 264VAC Trubkový, difuzní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
WLB32ZC850PBQM Modely
Kategorie
Vlastnosti
Kaskádovatelný, přepínač vysoká úroveň/nízká úroveň/vyp.
Výrobce
Banner Engineering Corporation
Materiál tělesa
Hliník (AI)
Řada
Jmenovitá životnost
50,000h
Balení
Krabice
Provedení koncovky
Konektor
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Barva osvětlení
Bílá, Studený
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Světelný tok
2250lm
Typ čočky
Trubkový, difuzní
Délka
33,46" (850,0mm)
Schvalovací agentura
CE, cULus
Profil (Š x V)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Základní číslo produktu
Napájecí napětí
90 ~ 264VAC