K30PAF100AMRGB7Q
Číslo produktu DigiKey
2170-K30PAF100AMRGB7Q-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
K30PAF100AMRGB7Q
Popis
INDICATOR, OPTIC SENSOR 100 MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kulatý, Tlačítko, Klenutý SPST-NO Montáž na panel, Přední strana 10 ~ 30VDC
Kategorie
Typ a barva osvětlení
LED, vícebarevný
Výrobce
Banner Engineering Corporation
Napájecí napětí
10 ~ 30VDC
Řada
Doba odezvy
120ms
Balení
Krabice
Provedení koncovky
Konektor (M12)
Stav součásti
Aktivní
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 30,00mm prům.
Způsob montáže
Montáž na panel, Přední strana
Provozní teplota
-20°C ~ 50°C