XLN30052
Číslo produktu DigiKey
BKXLN30052-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XLN30052
Popis
PWR SUPP PROGRAM DC 5-300V 1560W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 ~ 300VDC Výstup Stolní (střídavý na stejnosměrný) Napájecí zdroj LCD 0,02 ~ 5,2A Výstup 1560W Vlastnosti Paměť, Programovatelný, Rozhraní RS485 a USB
Kategorie
Počet znaků
4 (2)
Výrobce
B&K Precision
Velikost / rozměry
18,110" D x 16,535" Š x 1,740" V (460,00mm x 420,00mm x 44,20mm)
Řada
Vlastnosti
Paměť, Programovatelný, Rozhraní RS485 a USB
Balení
Krabice
Výkon (W)
1560W
Stav součásti
Aktivní
Přesnost - voltmetr, ampérmetr
0,05% + 150mV, 0,1% + 15,6mA
Typ
Stolní (střídavý na stejnosměrný)
Regulace napětí - vedení
32mV
Napájecí napětí
100 ~ 240VAC
Regulace napětí - zátěž
32mV
Počet výstupů
1
Regulace proudu - vedení
10,4mA
Napětí - výstup
5 ~ 300VDC
Regulace proudu - zátěž
20,8mA
Proud - výstup
0,02 ~ 5,2A
Zvlnění
25mV rms, 150mV p-p