PVS60085MR
Číslo produktu DigiKey
BKPVS60085MR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PVS60085MR
Popis
600V 8.5A 3KW DC PS RM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0 ~ 600VDC Výstup Stolní (střídavý na stejnosměrný) Napájecí zdroj VFD 0 ~ 8,5A Výstup 3000W Vlastnosti Paměť, Programovatelný, GPIB, LAN, RS232, a rozhraní USB
Kategorie
Velikost / rozměry
20,945" D x 16,535" Š x 3,465" V (532,00mm x 420,00mm x 88,00mm)
Výrobce
B&K Precision
Vlastnosti
Paměť, Programovatelný, GPIB, LAN, RS232, a rozhraní USB
Řada
Výkon (W)
3000W
Balení
Krabice
Přesnost - voltmetr, ampérmetr
400mV, 0,03% + 3,5mA
Stav součásti
Aktivní
Regulace napětí - vedení
60mV
Typ
Stolní (střídavý na stejnosměrný)
Regulace napětí - zátěž
60mV
Napájecí napětí
170 ~ 265VAC
Regulace proudu - vedení
4,25mA
Počet výstupů
1
Regulace proudu - zátěž
8,5mA
Napětí - výstup
0 ~ 600VDC
Zvlnění
100mV rms, 500mV p-p
Proud - výstup
0 ~ 8,5A