MR160120
Číslo produktu DigiKey
22-MR160120-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MR160120
Popis
160V 120A 5KW HIGH VOLTAGE MULTI
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0 ~ 160VDC Výstup Stolní (střídavý na stejnosměrný) Napájecí zdroj VFD 0 ~ 120A Výstup 5000W Vlastnosti Paměť, Programovatelný, GPIB, LAN, RS232, Rozhraní USB
Kategorie
Typ displeje
VFD
Výrobce
B&K Precision
Velikost / rozměry
16,500" D x 3,500" Š x 21,000" V (419,10mm x 88,90mm x 533,40mm)
Řada
Vlastnosti
Paměť, Programovatelný, GPIB, LAN, RS232, Rozhraní USB
Balení
Krabice
Výkon (W)
5000W
Stav součásti
Aktivní
Regulace napětí - vedení
32mV
Typ
Stolní (střídavý na stejnosměrný)
Regulace napětí - zátěž
80mV
Napájecí napětí
200 ~ 240VAC
Regulace proudu - vedení
60mA
Počet výstupů
1
Regulace proudu - zátěž
180mA
Napětí - výstup
0 ~ 160VDC
Zvlnění
160mV p-p, 48mV rms
Proud - výstup
0 ~ 120A