AFFC-100-26-153-11 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Molex
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Molex
Skladem : 0
Katalogový list
Obrázek pro AFFC-100-26-153-11 není k dispozici
AFFC-100-26-153-11
Číslo produktu DigiKey
AFFC-100-26-153-11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AFFC-100-26-153-11
Popis
CABLE FFC/FPC 26POS 1MM 6"
Podrobný popis
26 Poloha FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 6,000" (152,40mm)
Kategorie
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Délka
6,000" (152,40mm)
Délka - obnažené konce
0,138" (3,50mm)