AFFC-100-06-127-11
Číslo produktu DigiKey
AE11349-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AFFC-100-06-127-11
Popis
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 5"
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6 Poloha FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 5,000" (127,00mm)
Kategorie
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Výrobce
Assmann WSW Components
Délka
5,000" (127,00mm)
Balení
Hromadné balení
Délka - obnažené konce
0,138" (3,50mm)