LGA80D-EVAL-KIT
Číslo produktu DigiKey
454-1793-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LGA80D-EVAL-KIT
Popis
EVAL BOARD FOR LGA80D
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LGA80D - DC/DC, Snížit 3 neizolovaných výstupů Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
80A, 40A, 40A
Výrobce
ARTESYN / Advanced Energy
Napětí - vstup
7,5V ~ 14V
Balení
Krabice
Topologie regulátoru
Pokles
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
457kHz
Hlavní účel
DC/DC, Snížit
Obsah
Deska (desky)
Výstupy a jejich typ
3 neizolovaných výstupů
Použitý IO/součást
LGA80D
Napětí - výstup
1V, 1V, 1V