LDS70-12-H03
Číslo produktu DigiKey
454-1428-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDS70-12-H03
Popis
LED DRIVER CC/CV AC/DC 6-12V 5A
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5A 6 ~ 12V Konstantní proud, Napětí LED řadič Převodník střídavý-stejnosměrný Topologie 1 Výstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
5A
Výrobce
ARTESYN / Advanced Energy
Výkon (W)
60 W
Řada
Stmívání
Analogový
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
OTP, OVP, SCP
Stav součásti
Zastaralé
Stupeň ochrany
IP67
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C
Typ
Konstantní proud, Napětí
Účinnost
88%
Topologie
Převodník střídavý-stejnosměrný
Provedení koncovky
Vodiče
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
8,86" D x 1,65" Š x 1,05" V (225,0mm x 42,0mm x 26,7mm)
Napětí - vstup (min)
120VAC
Schvalovací agentura
CE, CSA, EN, UL
Napětí - vstup (max)
277VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - výstup
6 ~ 12V