LCM600Q-T-A
Číslo produktu DigiKey
454-1746-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LCM600Q-T-A
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Podrobný popis
Přední strana AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
89%
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
7,50" D x 4,50" Š x 2,40" V (190,5mm x 114,3mm x 61,0mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
24V
Proud - výstup 1
27 A