LCM600L-A
Číslo produktu DigiKey
454-1742-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LCM600L-A
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 600W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Přední strana AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 85 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
89%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Typ
Přední strana
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
7,50" D x 4,50" Š x 2,40" V (190,5mm x 114,3mm x 61,0mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB
Napětí - výstup 1
12V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
52 A