LCC600-28H-4P
Číslo produktu DigiKey
LCC600-28H-4P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LCC600-28H-4P
Popis
AC/DC CONVERTER 28V 600W
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 28V 180 ~ 305VAC Vstup
Modely EDA/CAD
LCC600-28H-4P Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
93%
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
8,98" D x 3,98" Š x 1,57" V (228,0mm x 101,0mm x 39,8mm)
Napětí - vstup
180 ~ 305VAC
Napětí - výstup 1
28V
Proud - výstup 1
21.4 A