LCC600-12H-9P
Číslo produktu DigiKey
LCC600-12H-9P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LCC600-12H-9P
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 600W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 180 ~ 305VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LCC600-12H-9P Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
93%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
8,98" D x 3,98" Š x 1,57" V (228,0mm x 101,0mm x 39,8mm)
Napětí - vstup
180 ~ 305VAC
Schvalovací agentura
CB, CE
Napětí - výstup 1
12V
Standardní číslo
60601-1; 60950-1; 62368-1
Proud - výstup 1
50 A