DS760SL-3
Číslo produktu DigiKey
454-1434-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DS760SL-3
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 760W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Přední strana AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Účinnost
91%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-10°C ~ 50°C
Stav součásti
Zastaralé
Vlastnosti
Typ
Přední strana
Způsob montáže
Montáž do racku
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
12,68" D x 2,15" Š x 1,57" V (322,0mm x 54,5mm x 40,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE
Napětí - výstup 1
12V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
62.3 A