AS-XBEE-WIFI-2.4-INT
AS-XBEE-WIFI-2.4-INT
AS-XBEE-WIFI-2.4-INT
Číslo produktu DigiKey
3619-AS-XBEE-WIFI-2.4-INT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AS-XBEE-WIFI-2.4-INT
Popis
WIFI NTRIP MASTER
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Wi-Fi 802,11b/g/n Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, U.FL Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AS-XBEE-WIFI-2.4-INT Modely
Kategorie
Datová rychlost
115,2kbps
Mfr
Sériová rozhraní
UART
Balení
Krabice
Typ antény
Bez antény, U.FL
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Wi-Fi
Způsob montáže
Montáž na povrch
Protokol
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
2,4GHz