AC2M0013120K
Číslo produktu DigiKey
5875-AC2M0013120K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AC2M0013120K
Popis
SIC MOSFET N-CH 1200V 167A TO247
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 167A (Tc) 555W (Tc) Průchozí otvor TO-247-4
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
13mOhm při 100A, 18V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
2,9V při 12mA
Balení
Trubice
Vgs (max)
+22V, -10V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
555W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-4
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
18V