Obrázek pro RM3X20MM 2701 není k dispozici
RM3X20MM 2701
Číslo produktu DigiKey
335-RM3X20MM2701-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RM3X20MM 2701
Popis
MACH SCREW PAN PHILLIPS M3X0.5
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
M3x0.5 Kuželová hlava Strojní šroub Phillips Řadič Nerezová ocel
Kategorie
Vlastnosti
Samotěsnící
Výrobce
APM Hexseal
Velikost závitu
M3x0.5
Řada
Průměr hlavice
0,264" (6,70mm)
Balení
Hromadné balení
Výška hlavice
0,094" (2,40mm)
Stav součásti
Aktivní
Délka - pod hlavicí
0,787" (20,00mm)
Typ
Strojní šroub
Délka - celková
0,882" (22,40mm)