QH22L28RC_View 2
Q Series LED indicators
QH22L28RC
Číslo produktu DigiKey
679-3859-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
QH22L28RC
Popis
LED PNL IND RED CLEAR 55MM LEADS
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED Indikátor na panel Červená Průhledný 12V ~ 26,4V 4,2 ~ 20mA Vodiče - 7,87" (200,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
QH22L28RC Modely
Kategorie
Napětí
12V ~ 26,4V
Výrobce
APEM Inc.
Proud
4,2 ~ 20mA
Řada
Tvar výřezu v panelu
Kulatý
Balení
Sáček
Rozměry výřezu v panelu
0,866" (22,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozměry čočky
55,00mm prům.
Typ
LED
Provedení čočky
Kroužek s půlkulovou horní částí
Barva světla
Červená
Provedení koncovky
Vodiče - 7,87" (200,00mm)