Q8P1CXXG24E
Číslo produktu DigiKey
679-1536-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Q8P1CXXG24E
Popis
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED Indikátor na panel Zelená Rozptýlený 100° 24V 20mA Pájecí očko
Kategorie
Proud
20mA
Výrobce
APEM Inc.
Tvar výřezu v panelu
Kulatý
Řada
Rozměry výřezu v panelu
0,31" (7,87mm)
Balení
Hromadné balení
Rozměry čočky
5mm, T-1 3/4
Stav součásti
Aktivní
Provedení čočky
Kulatý s půlkulovou horní částí
Typ
LED
Jmenovitá svítivost v mcd
60mcd
Barva světla
Zelená
Sledovací úhel
100°
Barva čočky
Zelená
Provedení koncovky
Pájecí očko
Průsvitnost čočky
Rozptýlený
Ochrana proti vniknutí
IP67
Stupeň ochrany
DC
Základní číslo produktu
Napětí
24V