Q14P5BZZRGB12ECA
Číslo produktu DigiKey
679-4190-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Q14P5BZZRGB12ECA
Popis
LED PNL IND RGB DIFF WIRE LEADS
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED Indikátor na panel Červená, Zelená, Modrá (RGB) Rozptýlený 12V 20mA červená, 20mA zelená, 20mA modrá Vodiče - 7,87" (200,00mm)
Kategorie
Napětí
12V
Výrobce
APEM Inc.
Proud
20mA červená, 20mA zelená, 20mA modrá
Řada
Tvar výřezu v panelu
Kulatý
Balení
Hromadné balení
Rozměry výřezu v panelu
0,55" (14,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Provedení čočky
Kulatý s půlkulovou horní částí
Typ
LED
Jmenovitá svítivost v mcd
220mcd červená, 500mcd zelená, 100mcd modrá
Barva světla
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Provedení koncovky
Vodiče - 7,87" (200,00mm)