KB500A18AL
Číslo produktu DigiKey
KB500A18AL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KB500A18AL
Popis
KNOB KNURLED 0.125" METAL
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Vroubkovaný, Rovný Knoflík 0,125" (3,18mm) Hřídel s Vedení nahoře Kov Stříbrný
Kategorie
Průměr
0,500" (12,70mm)
Výrobce
APEM Inc.
Výška
0,791" (20,10mm)
Řada
Indikátor
Vedení nahoře
Balení
Hromadné balení
Materiál
Kov
Stav součásti
Aktivní
Barva
Stříbrný
Provedení
Válcový
Vlastnosti
6-32 stavěcí šroub (2)
Typ
Vroubkovaný, Rovný
Základní číslo produktu
Velikost hřídele
0,125" (3,18mm)
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 774
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní barva
KNOB KNURLED 0.125" METAL